Figury z żywicy

Figury z żywicy

Figury z żywicy syntetycznej z domieszką pyłu marmurowego podbiły nie tylko rynek europejski ale i amerykański. Szczególną popularność zdobyły krasnale ogrodowe, wiatraki oraz latarnie. Bakkara Nowa Sól produkuje figury z tworzywa sztucznego, min. z  polietylenu. Wszystkie figury wykonujemy z dużą dokładnością dlatego cieszą się dużym powodzeniem.

 • Figury

  Figury ogrodowe wykonane przez Bakkare z żywicy syntetycznej z domieszką pyłu marmurowego są bardzo popularnym działem w ofercie naszej firmy. Solidna konstrukcja figur pozwala z powodzeniem stosować je jako element dekoracji ogrodów. Wszystkie figury są ręcznie malowane co sprawia iż bardzo realnie wyglądają. W podstawowej ofercie posiadamy figury ludzi i zwierząt. Realizujemy również indywidualne zlecenia na wykonanie figur wedle projektu zleceniodawcy.

  Wyświetl produkty w kategorii

 • Latarnie

  Latarnie ogrodowe wykonane przez Bakkare z żywicy syntetycznej z domieszką pyłu marmurowego są bardzo popularnym działem w ofercie naszej firmy. Solidna konstrukcja latarni pozwala z powodzeniem stosować je jako element dekoracji ogrodów. Wszystkie wiatraki są ręcznie malowane co sprawia iż bardzo realnie wyglądają. Realizujemy również indywidualne zlecenia na wykonanie figur wedle projektu zleceniodawcy.

  Wyświetl produkty w kategorii

 • Wiatraki

  Wiatraki ogrodowe wykonane przez Bakkare z żywicy syntetycznej z domieszką pyłu marmurowego są bardzo popularnym działem w ofercie naszej firmy. Solidna konstrukcja wiatraków pozwala z powodzeniem stosować je jako element dekoracji ogrodów. Wszystkie wiatraki są ręcznie malowane co sprawia iż bardzo realnie wyglądają. Realizujemy również indywidualne zlecenia na wykonanie figur wedle projektu zleceniodawcy.

  Wyświetl produkty w kategorii