PRODUCENT FIGUR OGRODOWYCH - BAKKARA

Topreha Sp. z o.o.
Ruszowice, ul. Orzechowa 69
67-200 Głogów
NIP: 693-19-17-264
tel. 500230211

Rachunek bankowy (Raiffeisen Polbank): 27 1750 0012 0000 0000 2919 7393

Jesteśmy prywatną firmą handlowo-produkcyjno-usługową powstałą w 2009 roku. Swoją działalność rozpoczęliśmy od branży usługowej, która do dnia dzisiejszego cały czas funkcjonuje i dynamicznie się rozwija.

W 2011 roku rozpoczęliśmy produkcję figur z tworzywa sztucznego, żywic syntetycznych z pyłem marmurowym i betonu. 

W 2012 roku poszerzyliśmy ofertę produkcyjną o stoliki i ławy dekoracyjne, skórzane leżaki wypoczynkowe zdobiące zarówno wnętrza jak i ogrody.

Figury betonowe wykonane są z wysokogatunkowego białego cementu duńskiego Aalborg, z zastosowaniem użebrowania stalowego, w różnym asortymencie. Oprócz tego, pokrywane są w większości w kolorze białym, wysokiej jakości powłoką malarską odporną na niesprzyjające warunki atmosferyczne. W miarę Państwa zapotrzebowania możemy malować nasze wyroby w innym jednolitym kolorze i uzyskiwać efekt postarzania.

Figury z tworzywa sztucznego, ręcznie malowane, wykonane są z wysokogatunkowego polietylenu odpornego na wszelkie warunki atmosferyszne. 

Figury i meble z żywic syntetycznych produkowane są z domieszką pyłu marmurowego, które nadają uszlachetnienie i wygląd produktom finalnym. 

Produkujemy nasze towary dla klienta hurtowego jak i detalicznego. Pragniemy poinformować, że nasza firma cały czas poszerza swoją ofertę, tak aby zadowolić Was i Waszych klientów. 

Bakkara.pl  to miejsce, gdzie chcemy oferować kompleksową ofertę dla branży ogrodniczej i wyposażenia wnętrz. Mamy zamiar dopasowywać nasz asortyment do Waszych – naszych szanownych Klientów – potrzeb. Stawiamy więc na komunikację, życzliwą i pomocną obsługę oraz na to co zapewne cenicie najbardziej – dobry towar w dobrej cenie. Zapraszamy więc do swobodnego kontaktu z nami. Naszym celem jest być liczącym się graczem na rynku ogrodniczym i wyposażenia wnętrz, a taki cel możemy osiągnąć tylko poprzez dokładne wsłuchanie się w Wasze oczekiwania.

Nasze priorytety

Wiemy już, że ludzie zajmujący się ogrodnictwem i aranżacją wnętrz oraz osoby dokonujące zakupów na prywatny użytek chcą mieć jedno zaufane miejsce, gdzie będą mogły dokonać wszystkich niezbędnych zakupów. Nasze cele to: dobry, a nawet unikalny towar; dobre ceny, szybka wysyłka, miła obsługa. Koncentrujemy się tylko na jednej branży i w niej chcemy być coraz lepsi.

Nasza fabryka


payu